Namestitev opečne ograje
Običajno gradijo ograje višine do 3,3-3,5 metra: ne le dvorišče, temveč tudi okna v pritličju bodo povsem skrita od radovednih oči. Za gradnjo ograje je zgrajena temelj, ki je nastal iz betona. Odvisno od podnebja in vrste tal, globina temeljenja variira od 0,5 do 1,8 metra.
Ograja z opečnimi stebri - zanesljiva in estetska
Podporni stebri iz opeke omogočajo zanesljivost gradnje. Kombinirajo se z lesenimi deli, polikarbonatom, kovanimi kovinami, kovinskimi ograjo, profilirano cevjo. Opeka in čvrste "kape" na vrhu stebrov dajejo ograji posebno estetiko.
Zidarski opečni stebri
Ko je temelj ograje z betonskimi stebri pripravljen, lahko nadaljujete s polaganjem. Običajno so izdelani v velikosti 38 cm. V postopku polaganja mora biti notranja praznina napolnjena z betonom. Za trdnost lahko postavite tudi majhno ojačitev (kosi žice, zidarska mreža).
Stroški ograje z opečnimi stebri valovitega
Fotografije kažejo ograjo z opečnimi stebri ali z valovitimi tlemi, očarani z lepoto in bogastvi oblikovalskih rešitev. Za hitro in brezhibno in kvalitativno gradnjo opečne ograje je postala norma. Podjetje, ki nenehno obnavlja čistost lastnega poslovnega ugleda, zasluži vašo pozornost. Zbral je tehnični potencial, ki je skupaj z zlatimi rokami mojstrov in daje resnično veličastnost.
Čas konstrukcije opečnih stebrov je odvisen od številnih dejavnikov, kot so:
- gradbišče;
- dimenzije bodoče ograje in sami stebri (višina stebrov je odvisna od višine ograje, večinoma njihova višina je 2-2,5 m);
- vremenske razmere, dostopnost do prevoza itd.
Mnoge od teh težav je mogoče rešiti na sami strani.
Kompleksne zidne stene za spajanje
Glavna vrsta sodobnega zidarskega dela med gradnjo bo kompleksna opeka. Stroški te vrste dela bodo vezani na količine, merjene v kubičnih metrih.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz